top
Image Alt

YÖNETİM KURULU

  /  YÖNETİM KURULU
N A Z A R T E X T I L E

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MEHMET BALDUK

1956 yılında Kahramanmaraş ‘ta doğan Balduk İlk ve Orta öğrenimini Adana Çukurova Koleji, Lise Öğrenimini ise Kahramanmaraş lisesinde tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi mezunudur. 1987 – 1991 ve 1991 – 1992 yılları arasında Kahramanmaraş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Balduk, 1995- 2011 yılları arasında da 16 yıl Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüştür. 2000- 2005 yılları arasında da TOBB Başkan Vekilliği görevinde bulunan Balduk 1997 yılında Akedaş’ın kurulmasına önderlik etmiş ve 1997-2011 yılları arasında Akedaş Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüştür. Nazar Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanıdır . Mehmet balduk evli ve 2 çocuk babasıdır.

N A Z A R T E X T I L E

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

EMRE BALDUK

1986 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2006 yılında IMI İstanbul İtalyan Lisesinden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.Üniversite öğrenimi sırasında Unicredit bankasında proje finansmanı bölümünde ve PWC firmasında Vergi Denetimi bölümünde staj yaptı. Üniversiteden mezun olduktan sonra PWC firmasında Vergi Denetimi bölümünde 1 yıl çalıştı, sonrasında vatani görevini yerine getirdi.

2013 yılından bu yana Nazar Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak görevini yürütmektedir. 2020 yılından itibaren Akedaş Elektrik Dağıtım şirketinde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Evlidir. İyi derecede Ingilizce ve İtalyanca, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. TOBB Türkiye Enerji Meclisi ve Beşiktaş Jimnastik Klubü kongre üyesidir.

N A Z A R T E X T I L E

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

DENİZ BALDUK TAVUKÇUOĞLU

1983 yılında Kahramanmaraşta doğan Deniz Balduk Tavukçuoğlu, 2006da Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciği bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel iş hayatına Alarko Turizm Grubunda başlamış, 4 sene Kurumsal İletişim Departmanında çalışmıştır. 2014den bu yana Nazar Tekstil de Satış ve Pazarlama bölümünde görev almaktadır. Evli ve bir kız çocuk annesi olan Deniz Balduk Tavukçuoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

N A Z A R T E X T I L E

Yönetim Kurulu Üyesi

NAZLI CEYLAN BALDUK KURTUL

1981 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlkokul, Ortaokul, Liseyi Kahramanmaraş’ta bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında BİRTV’de Mehmet Ali Birand’ın yanında ve CNN Türk ekonomi bölümde Enis Berberoğlu yanında staj yaptı. Türkiye’de konfeksiyon sektörünün rekabet etme gücü adı altında Michael Parterin Küme Analizi Türkiye konfeksiyon sektörüne uyarladı ve bu tezi ile üniversiteden mezun oldu. Gap. Inc Amerikan markasının Türkiye Liason ofisinde çalıştıktan sonra aile şirketi Nazar Tekstile döndü. Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nde 2 dönem yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2007 yılında hayali olan Nazlı Ceylan markasını kurdu. TOBB Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesidir. TIKAD (Türkiye İş Kadınları Derneği) üyesidir.
Evli ve 2 çocuk annesi olan Nazlı Ceylan Balduk Kurtul iyi derecede İngilizce bilmektedir.